Untitled 2

بیوگرافی من

Untitled 1

 من مهدی خرامان هستم، زمستان ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمدم. نوجوان که بودم قدرت بی‌پولی را فهمیدم و این باعث شد تلاش و پشتکار جای نداشته‌هایم را بگیرد! سعی کردم با آموزش و تجربه علایق خودم را پیدا کنم و کم‌کم از کارمندی به سمت کارآفرینی حرکت کنم.

 امروز مدیر و مؤسس آژانس دستیاران هستم. من سعی می‌کنم ۱۱ سال تجربیات خودم را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بیزینس کوچینگ را به کسب‌وکارها ارائه دهم.

 من همراه و تسهیل گر تمامی کسب‌وکارهایی هستم که تازه شروع‌کردن و یا رؤیای بزرگ‌شدن دارند.

 با خودم عهد کردم تا لحظه‌ای که همکاری ما نتیجه‌بخش باشد کنار همدیگر این مسیر پر پیج و خم را طی کنیم و شکر خدا تا کنون مشاور و بیزینس کوچ بیش از ۵۰ کسب‌وکار موفق در ایران و ترکیه بوده‌ام.

 اگر شما هم به دنبال یک همراه متعهد و وفادار می‌گردید. می‌توانید روی من حساب باز کنید

چرا من؟!

تجربه

بیش از ۱۱ سال با گوشه‌وکنار یک کسب‌وکار آشنا شدم. از ایده تا بازیگر اصلی یک کسب‌وکار شدن و یا از کمپین‌سازی تا سیستم سازی به‌صورت علمی و عملی به افراد آموزش و یا در سازمان‌های مختلف پیاده‌سازی کردم!

هزینه منصفانه

یکی از رسالت‌های من کمک به دیگران و دیدن پیشرفت افراد است. به همین دلیل در اصول کاری من قیمت اولویت سوم و چهارم است و اولین خواسته من موفقیت شما است!

خستگی ناپذیر

عشق به کار یکی از مهم‌ترین خصوصیات من است! همان‌طور که کار برای من تفریح است تلاش می‌کنم این حس را به شما هم تزریق کنم!

پشتیبانی در هر لحظه

پاسخگو و دردسترس‌بودن برای من یک ارزش است! به همین دلیل همیشه در خدمت هم‌تیمی‌های خودم هستم و چیزی را از آن‌ها دریغ نمی‌کنم!

در کنار هم!

طراحی مدل کسب و کار

خلق برند و تدوین استراتژی

سازمان دهی و تفکر سیستمی

طراحی کمپین و تدوین استراتژی

تعیین پرسونای مشتری

آنالیز رقبا و تحقیقات بازار

توسعه فردی و مسیر شغلی